Ndahet nga bashkëshorti Rudina Dembacaj, mediat: Shkak tradhtia

Ndaje

Ka disa orë që qarkullon nëpër media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Aktorja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Aleksin, ndërsa disa prej mediave aluduan se shkak ishte dhe tradhtia nga ana e Rudinës duke shkruar se ajo ishte ne nje lidhje me nje person publik.

Vetë Rudina Dembacaj ka reaguar menjëherë pas lajmit. Xing.al ka kontaktuar me Rudina Dembacaj dhe e ka pyetur në lidhje me lajmin që qarkulloi me shpejtësi në median rozë, por ka preferuar të mos komentojë asgjë, duke u shmangur.

Aktorja ka thënë se do të flasë publikisht në momentin e duhur, duke mos mohuar asgjë në lidhje me lajmin e ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje