E rëndë në Shkodër, boksieri humb jetën në ring

Ndaje

Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra, aty ku po zhvillohet aktualisht turneu miqësor i boksit profesion.

Bëhet me dije se Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, ku më pas ka ndërruar jetë.

Siç bëhet me dije, Velchkov ka pësuar atak kardiak në ring, pas goditjeve të marra përballë një boksieri durrsak. Ngjarja e rëndë ndodhi në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të Shkodrës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje