Mashtroi një person duke i marrë para, pranga 30-vjeçarit

Ndaje

Një 30-vjeçar nga Berati është arrestuar me akuzën e mashtrimit. Sipas policisë, 30-vjeçari në Qershor 2019 i ka marrë me anë të mashtrimit një sasi parash shtetasit P.B.

Policia thotë se ndalimi i shtetasi A.Z u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprën penale “Mashtrimi”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprime të mëtejshme proceduriale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje