VIDEO/”Fshatarët kapin vetë hajdutët e banesave dhe ia dorëzojnë policisë”

Ndaje

Një denoncim i bërë publik në faqen e ish-kryeministrit Berisha tregon anën tjetër të medaljes duke “hedhur” poshtë operacionet e policisë me gjetjen dhe kapjen e hajdutëve.

Rasti vjen nga një vend i largët në Shqipëri, konkretisht në një fshat në Malësi të madhe. Fshatarët kanë kapur vetë hajdutët qe vidhnin masivisht në shtëpitë e tyre dhe ia kanë dorëzuar më pas policisë. Për këtë ngjarje, denoncuesi thotë se policia ka heshtur dhe mediat nuk kanë raportuar për asnjë detaj.

E PLOTE

Fshataret kapin hajdutet qe kane vjedhur 6 shtepi dhe ia dorezojne narkopolicise
Ata kishin 6 familje. Policia fsheh ngjarjen, mediat heshtin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital dhe shikoni videon e tij! sb

Kapen hajnat ne nje fshat te bajzez ne malsinte madhe
Shteti hesht ,medjat heshtin
Ka grabitun mbi 6 familje
Kta jan kapur nga vet fshataret pastaj jane dorzuar ne polici
Prandaj ne si fshat kerkojme qe kjo te behet publike neper medja dhe shteti mos te heshte .

Fshataret kapin hajdutet qe kane vjedhur 6 shtepi dhe ia dorezojne narkopolicise Ata kishin 6 familjePolicia fsheh ngjarjen, mediat heshtin!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital dhe shikoni videon e tij! sbKapen hajnat ne nje fshat te bajzez ne malsinte madhe Shteti hesht ,medjat heshtin Ka grabitun mbi 6 familje Kta jan kapur nga vet fshataret pastaj jane dorzuar ne polici Prandaj ne si fshat kerkojme qe kjo te behet publike neper medja dhe shteti mos te heshte .

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 18 septembre 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje