Tentohet grabitja, hajduti plagos me çekiç shitësen

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një hajdut ka tentuar te grabise një dyqan në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan.

Por nga kundërshtimi i shitëses, hajduti ka qëlluar me çekiç atë.

Sipas policisë, ka mbetur e plagosur shitësja, e cila është nisur për në spital.

Pak minuta me vone eshtë arrestuar edhe grabitesi.

Mësohet se autori, i cili goditi me çekiç në kokë shitësen Anxhelina Panxhi është Alert Carroshi.

Sipas policisë, autori vuante nga probleme  mendore dhe u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje