Pas ftesës për Bashën dhe aleatët, Rama ‘ia mbath’ nga Shqipëria

Ndaje

Vetëm pak orë pasi ftoi publikisht në dialog Lulzim Bashën dhe aleatët opozitarë, Kryeministri Edi Rama eshte larguar nga Shqiperia.

Rama ka mbërritur pasditen e sotme në qytetin e Barit në Itali.

Kryeministri shqiptar është pritur në aeroportin e Barit nga Presidenti i Rajonit të Pulias Michele Emiliano si dhe nga përfaqësues të këtij aeroporti.

Ende nuk dihet arsyeja e vizitës së kryeministrit në shtetin fqinj.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje