France/Shqiptarja gjendet e therur në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

Ndaje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë. Sipas asaj që shkruajnë mediat franceze, ngjarja ka te beje me një grua shqiptare, e cila  është gjendur e vdekur në shtratin e saj me goditje të shumta thikash.

Thuhet se gruaja 56-vjeçare është me origjinë nga Kosova. Ajo u gjet e vrarë në banesën e saj nga bashkëshorti, i cili menjëherë ka njoftuar policinë. Gruaja është goditur disa herë me thikë në qafë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Bashkëshorti i viktimës akoma nuk është intervistuar nga hetuesia, pasi është në gjendje shoku dhe është shtrirë në spital.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje