Tirana sërish pa drita, OSHEE: Do ketë ndërprerje energjie në këto zona

OSHEE Tiranë njofton se sërish do të ket⌂ ndërprerje të energjisë elektrike. Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet.

OSHEE jep informacionin për oraret dhe zonat që do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike.

Stakim i datës 18-19 Shtator

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet.

18 shtator
12:00-15:00
rruga “Mihal Duri”

09:00-13:30
Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga  “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti

09:00-12:00
rruga “Sandër Prosi” pranë Fondit të Sigurimeve Shoqërore

19 shtator
09:00-15:00
Rruga  e Elbasanit  pranë ish-Trikotazhit pjesërisht

09:00-13:30
Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga  “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje