Do vidhnin shinat e hekurudhës në Fushë-Krujë, prangosen të rinjtë

Ndaje

Një tjetër rast i tentativës për të vjedhur hekurudhat shqiptare.

Kësaj here dy të rinj janë pikasur nga disa punonjës të hekurudhës në tentativë për të vjedhur hekurin e shinave.

Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Krujës. Punonjësit kanë thirrur policinë e cila ka arrestuar dy të rinjtë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje