FOTO/E mban të fshehtë, zbulohet partnerja e Drini Zeqos: Dyshja kapen së bashku në jug

Ndaje

Edhe Drini Zeqo, spikeri simpatik i lajmeve, ka preferuar që jetën e tij private të mos e bëjë publike dhe të jetë ne qendër të vëmendjes. Drini dhe pse është pyetur në intervista të ndryshme, nuk ka treguar asnjëherë detaje se kush ia ka rrëmbyër zemrën.

Përmes një postimi në Instastory, Drini për herë të parë ka bërë një koment lidhur me marrëdhënien që ka për momentin, gjë e cila shtoi dyshimet se Zeqo ështe vërtet në një lidhje serioze.

Nuk jam i sigurtë nëse jemi takuar në momentin e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të provojmë më të mirën tonë”, thuhej ne postimin e tij, duke lene të kuptohet se po përpiqet ta mbajë këtë lidhje dashurie.

Mesa duket, kjo lidhje e tij nuk është nga ato kalimtaret, sepse paparazzi e ka fotografuar pak ditë më parë përsëri në plazhet e Jugut dhe përsëri me të njëjtën femër.

Dy të rinjtë, mesa duket e kanë mbyllur ditën e plazhit dhe po bëjnë gati sendet e tyre personale për t’i futur në makinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje