Një 23-vjeçar humb jetën në Theth, zbardhen detajet e ngjarjes

Ndaje

Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në Theth, teksa mësohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qendrës në Theth, ku viktimë ka mbetur një 23-vjeçar,me inicialet A.C,.

I riu, një punëtor, kishte qenë duke shkarkuar disa tulla, në momentin që ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, e cila po punon për zbardhjen e saj.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje