FOTO/Publikohet fotoja, vajza e Jozefina Topallit me foshnjën e sapolindur

Ndaje
Megi Topalli

Edhe pse ajo është e rezervuar në rrjetet sociale, mediat rozë janë përpjekur gjithmonë të zbulojnë informacione lidhur me jeten private të vajzës së Jozefina Topallit.

ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me foshnjën e saj, teksa bëjnë një xhiro nga Kodrat e Liqenit.

Vemendja eshte rritur kohet e fundit, kjo pasi Megi Topalli u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një bebe të shëndetshme gati një muaj më parë.

Se fundmi janë publikuar dhe nje foto e Megit, realizuar keto ditë teksa shetit me karrocen në Kodrat e Liqenit.

Kujtojmë se lidhja e saj u bë publike vetëm pak kohë më parë, teksa u fotografua në rrugët e Tiranës. Gjithashtu u zbulua se ata jetojnë prej disa muajsh bashkë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje