FOTO/Ish-banorja e BB në një lidhje tjetër, merr propozimin me unazë diamanti në ditën e saj të lindjes

Ndaje

Jeta vazhdon dhe pas shumë eksperiencave të mira, gjithmonë duhet parë me optimizëm. Kete gje ka bere ish-banorja e BB, Xheni, e cila u komentua gjatë për lidhjen e saj me Benardin.

Historia me te tashme eshte harruar, pasi Xheni eshte ne krahet e nje tjetër partneri. Ditën e djeshme, Xheni ka festuarin 24 vjetorin dhe ajo së bashku me të dashurin kanë kaluar një darkë romantike.

Ajo që ka rënë në sy eshte  një numër të madh trëndafilash të kuq, ndërsa  surpriza e vërtetë ka qenë propozimi për martesë, të cilit ajo i është përgjigjur me ‘Po’.Në fotografitë e ndara në profilin e saj të Instagramit, Xheni ka zbuluar unazën e fejesën.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje