Përfshihet nga flakët kabina elektrike në Fushë-Krujë, 500 familje pa drita

Ndaje

Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Kastrioti” të qytetit.

Zjarri është shuar falë ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse, duke evituar edhe ndonjë shpërthim të mundshëm.

Si pasojë kanë mbetur pa energji elektrike 500 familje.

Nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit në kabinë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje