VIDEO/ U imitua nga tre aktorët e njohur, reagon Agron Llakaj

Ndaje

Vëllezërit binjakë Romeo e Donald dhe Florian Binaj në prapaskenat e emisionit “Treshat”, kanë realizuar një video ku kopjojnë të qeshurën e aktorit të mirënjohur, Agron Llakajt.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe pasi Agroni e ka parë, ka vendosur ta ripostojë dhe i ka dhënë një këshillë tre aktorëve.

“Ore cuna! Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!”, shkruan Agroni shoqëruar me emoji të qeshurash.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje