Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotshëm në qytetin bregdetar të Vlorës.

Një sherr me thika ka ndodhur mes disa personave.

Si pasojë e sherrit ka mbetur një i plagosur.

Sherri ka ndodhur në rrugën Transballkanike, rreth orës 04:30.

Shkaqet e këtij konflikti nuk dihen ende.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje