Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e tij

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës.

Sipas informacioneve, raportohet se babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij dhe gruan. Vete policia  është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë.

Pritet të mësohen detaje rreth kësaj ngjarje të minutës së fundit, dhe nëse vajza ka mbetur e plagosur apo ka humbur jetën.

(vijon…)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje