FOTO/ Politikanët që përjetuan ‘live’ emocionet e sfidës Shqipëri – Islandë

Ndaje

Shumë politikanë, mbrëmjen e djeshme, kanë zgjedhur që ndeshjen Shqipëri-Islandë të ndjekin nga stadiumi.

Presidenti Meta, pak para fillimit te ndeshjes, njoftoi në Facebook se sfiden do të ndiqte në “Elbasan Arena”.

Ndërsa ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto, ku shkruan “Kombëtarja shqiptare gjithmonë e fortë”.

Ish-deputeti Ervin Salianji, teksa ka publikuar disa foto nga stadiumi shkruan: “Shqipëriiiii”.

Deputeti i opozitës parlamentare Kujtim Gjuzi u fotografua në Arenën Kombëtare duke ndjekur ndeshjen e kombëtares përballë Islandës.

Gjuzi është parë në shoqërinë e dy vajzave mjaft simpatike.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje