‘Fati’ i Presidentit Meta, Komisioni i Venecias do të vendosë në 11 Tetor

Ndaje

Ka përfunduar takimi i delegacionit të Komisionit të Venecias me anëtarët e Komisionit hetimor për veprimtarinë e presidentit Ilir Meta.

Takimi u mbajt në kryesinë e Kuvendit.

Në një prononcim për median njëri prej anëtarëve të delegacionit u shpreh se konkluzionet do jenë gati deri më 11 tetor.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje