VIDEO/ Gruaja braktis foshnjen pas supermarketit, pamje e dhimbshme

Ndaje

Ne video tregohet momenti i tmerrshëm kur një nënë braktis foshnjën e saj të porsalindur në një qese plastike prapa një supermarketi pasi ka lindur aty pranë.

Foshnja u gjet e zhveshur me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan të Rusisë.

Gruaja pa emër 36-vjeçare, e cila tashmë ka dy fëmijë të moshës shkollore, filloi kontraktimet e saj ndërsa shëtiste në rrugë.

Nëna preu vetë kordonin e kërthizës. Foshnja u vendos më pas në një qese plastike dhe u hodh pas supermarketit, ku nëna punon si arkëtare.

Videoja e dhimbshme tregon momentin kur ajo e lëshon foshnjën dhe duket e dyzuar ndërsa kryen aktin e rëndë.

Por më pas, ajo largohet duke e braktisur.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje