Jorida Tabaku; Punë , jo llafe! Pas shtatzanësi i rikthehet terrenit

Ish deputetja Jorida Tabaku është kthyer në aktivitetet politike në terren. Fill pas lindjes së fëmijës ajo tashmë I është kthyer dinamikës politike.

Tabaku sonte ka marrë pjesë në mbledhjen e kryesisë së degës 8,

“Pune, jo fjale! Sot gjate mbledhjes se kryesise te Deges 8!
Shtatori na gjen me te forte e gati per beteja te reja!”, thotë Tabaku në faqen e saj në rrjetet sociale.

Fotografia e Jorida Tabaku

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje