Mijëra shqiptarë në “Stade De France”, TKZ grumbullohet në Paris

Ndaje

Shqipëria si gjithnjë nuk do të jetë vetëm në rrugëtimin e saj, teksa edhe njëherë do të ketë me vete tifozët besnikë të Kombëtares, grupimin “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët kanë mbërritur në Paris.

Bashkë me ta, priten shumë shqiptarë të tjerë, që do të jenë prezentë në stadiumin gjigant “Stade de France”, ku kuqezinjtë e Edi Rejas do të përballen me “gjelat” e Didie Dëshamp.

Sipas përllogaritjeve të para, në sektorin mik janë shitur më shumë se 1500 bileta, ndërsa shumë shqiptarë do të jenë prezentë në sektorët e tjerë të impiantit prej 82 mijë vendesh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje