Dhërmi/ Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes

0Shares
0

Një ngjarje që ka shkaktuar panik tek qytetarët raportohet të ketë ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Dhërmi. Një mjet ka marrë flakë si pasojë e rrjedhjes së gazit, dhe kjo ka bërë që drejtuesi të marrë lëndime.

Një automjet i tipit “Audi” është përfshirë nga flakët në ecje, si pasojë e rrjedhjes së gazit.

Nga ky incident ka marrë lëndime drejtuesi i mjetit, shtetasi 26-vjeçar me iniciale J.I., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje