FOTO/Shpërthim tritoli në Vlorë, plagoset 30-vjeçari

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë mbrëmjen e së premtes. Persona ende të paindetifikuar i kanë vendosur eksploziv një banese. Nga shpërthimi i fuqishëm në këtë ngjarje ka mbetur i plagosur një 36-vjeçar.

Ai është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet në kujdesin e mjekëve. Policia ende nuk ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen dhe objektivin e atentatit. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje