FOTO/Ankorohet në portin e Vlorës Jahti luksoz

Ndaje

Ditën e sotme në kalatën lindore të portit të Vlorës është ankoruar jahti luksoz “Cloudbreak”.

Jahti mban flamurin anglez dhe është rreth 75 metra i gjatë.
Mjeti lundrues ka mbërritur në mëngjes herët në portin e Vlorës dhe pasi është furnizuar me karburant është larguar nga brigjet shqiptare.

Në jahtin luksoz që tërhoqi vëmendjen e qytetarëve ndodhej edhe një helikopter.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje