Aksident i rëndë në Durrës, të plagosurit me urgjencë drejt spitalit, mes tyre një 7-vjeçare

Ndaje
Foto ilustruese

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Sipas informacioneve, mësohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur.

Të lënduarit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Durrësit.Të plagosurit janë Mikel Baxhani 39 vjeç dhe Melisa Baxhani, vetëm 7 vjeç. Fillimisht të lënduarit u transportuan drejt spitalit të Kavajës, por për shkak të gjendje së rëndë janë dërguar në spitalin e Durrësit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje