Dritan Hila: Etilda Gjonaj i ka paguar shumë lirë netët 700 euro në hotele

0Shares
0

Autori i emisionit “Dritare”, Dritan Hila, ka komentuar faturën e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj e cila akuzohet se ka fjetur në një hotel për një natë 700 euro.

Hila shkruan se reagimet kundër ministers, janë reagime të paditurish, e të padalurish, ndërsa shton se këto veprime i kanë bërë të gjithë.

Reagimi i plotë i Hilës:
Gjonaj bën mirë të blejë shtëpi jashtë, siç bëjnë kolegët e saj në pozite dhe opozitë. Kështu do akuzohet e shumta për mospagesë dritash

Dhe mjaft me këto reagime hormonale të padalësh e të paditurish. E ka bërë edhe Berisha e ministrat e tij kur shkonte në New York apo Bruksel, kur paguanin salla për takime me diasporën, dhe nuk është marrë njeri me to.

Po ju sjell një shembull: në Milano, Hotel Delle Nazioni (3 yje, dhe nja 30 vjet pa vënë dorë) që në kohë të zakonshme bën 80€, kur ka panaire Fiera di Milano bën 300€

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje