Theth/ 24-vjeçari qëllon me kallashnikov, panik mes banorëve

Ndaje

Një 24-vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov, ku  ka krijuar panik mes banorëve dhe turistëve në Theth.

Policia arrestoi në flagrancë shtetasin me inicialet K.H., banues në këtë fshat.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale “Mbajtja pa leje armëve luftarake dhe municionit” dhe “Prishja e qetësisë publike”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje