Berisha:Delfinin e ngordhur nuk e luan njeri, narkoshteti meret me hashashin

Ndaje

Në rrjetin social facebook ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të qytetarit,ku shikohet delfini i ngordhur në plazhet e Gjirit të Lalzit.

Më poshtë shikoni foton e plotë:

Delfinin e ngordhur prej nje jave nuk e luan njeri vendi!
Narkoshteti merret vetem me hashashin! sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje