Laç/ Aksident i rëndë, bashkëshortët në gjendje të…

0Shares
0

Një aksident ka ndodhur te kryqëzimi i Patokut, në aksin rrugor Lezhë- Laç.

Nga informacionet paraprake bëhet me dijeni se janë përplasur dy automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, burrë e grua, të cilët janë nisur drejt Spitalit Ushtarak në gjendje të rëndë.

Aktualisht policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje