LAJMI I FUNDIT/ Atentat tek Myslim Shyri në Tiranë, plumba 30 vjecarit

Ndaje

Një atentat ka ndodhur tek rruga Myslim Shyri ën Tiranë mesditën e  sotme. Një 30 vjecar është qëlluar me armë pranëj objekti në rikonstruksion.

Vendi i ngjarjes është në qendër të Tiranës dhe në një zonë me mjaft lëvizje.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje