Horoskopi, 21 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Jeta ne çift do ketë përmirësime gjate kësaj dite. Do qëndroni me shume kohe se me pare me atë qe keni ne krah dhe do i shprehni ndjenjat ashtu si i keni ne zemër. Beqaret do bëjnë çfarë te mundin për ta gjetur personin qe kane ëndërruar. Do filloje një etape e re sot. ne planin financiar mos lini asgjë pas dore sepse me vone situata do ndërlikohet me tepër.

Demi

Do merrni kritika te shumta sot nga partneri dhe do ndiheni keq për këtë arsye. Ne fakt ai do ketë te drejte për gjithçka sepse ju e keni lënë pas dore atë dhe veten tuaj. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa te reja. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Ne planin material priten përmirësime me te mëdha nga sa ju kishit menduar. Përfitoni për te kryer ndonjë shpenzim te nevojshëm.

Binjaket

Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj sot, megjithatë kur jeni pranë tij ndiheni me te lumturat e botes. Mos kërkoni qe ai te mos ruaje shoqërinë me te tjera sepse do ishte një kërkesë e papranueshme. Tregohuni me liberale. Beqaret do jene pasive dhe do mbyllen ne vetvete. Ne planin financiar çdo gjë do jete ne rregull, nuk priten aspak vështirësi.

Gaforrja

Tregohuni realiste ne jetën tuaj ne çift sot dhe mos kërkoni gjera te pamundura nga ai qe keni ne krah nëse nuk doni te zhgënjeheni. Beqaret ka mundësi te gjejnë një person i cili do përkujdeset tej mase për ta dhe do i beje te ndihen mire. Plutoni do favorizoje transaksionet financiare dhe do iu ndihmoje te mbani te ekuilibruar te ardhurat.

Luani

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt sot ne jetën tuaj ne çift. Kjo nuk do te thotë qe lidhja juaj do jete problematike, por qe do keni vështirësi për te ruajtur atmosferën e ngrohte. Beqaret nuk duhet te hezitojnë t’i joshin personat qe do iu gjenden pranë dhe do iu bëjnë komplimente. Sektori i financave do jete i privilegjuar. Nuk do keni asgjë për çfarë te shqetësoheni.

Virgjeresha

Dite pozitive, por pa pasion te zjarrte kjo e sotmja. Tregohuni me tolerante dhe te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë takime me persona qe vërtet ja vlejnë për t’i pasur pranë. Mund te nise shume shpejt një histori dashurie e sinqerte. Ne planin financiar duhet te merrni këshilla nga specialistet sesi ta stabilizoni situatën.

Peshorja

Dite e paqëndrueshme kjo e sotmja. Here do debatoni ashpër me partnerin dhe ne orët e mbrëmjes do dashuroheni plot pasion me te. Emocionet do jene te fuqishme, por ne te dyja ekstremet. Beqaret me mire te mos ju besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse mund te zhgënjehen. Financat do jene te mire për aq kohe sa ju te mos kryeni çmenduri me shpenzimet.

Akrepi

Do jeni shume te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia do jete me e zjarrte dhe pasionante. Beqaret duhet t’i peshojnë mire gjerat para se te merrni vendime te rëndësishme. Po u nxituat mund ta lëndoni veten me shume sesa mund ta imagjinoni. Ne planin financiar do fillojnë një periudhe me e mire dhe me e qëndrueshme.

Shigjetari

Do e joshni edhe me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur. Do ndiheni me te dashuruar se kurrë me pare. Beqaret do rrije ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer prej kohesh dhe do ndihen te lumtur për këtë fakt. Financat do jene te mbrojtura gjithë kohës kështu qe mund te shpenzoni pa frike për gjerat me te domosdoshme.

Bricjapi

Nëse keni pasur debate te forta ne çift, sot duhet te gjeni mënyrën e duhur për t’i zgjidhur ato. Po i late pas dore situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret do jene me fat. Rrjedha e jetës se tyre do ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Për problemet qe do keni me financa duhet t’iu besoni vetëm specialisteve, askujt tjetër.

Ujori

Te dashuruarit do jene debate te forta, por nga ana tjetër nuk do mungojnë as momentet romantike. Dita do jete e ndare ne dy pjese. Nëse jeni ende ne kërkim te personit ideal, sot duhet te bëheni gati për ndryshime. Jupiteri do i shtoje mundësitë për takime impresionuese. ne planin financiar ka rrezik te përballeni me te papritura jo fort te këndshme.

Peshqit

Dite e qete dhe e bukur kjo për te dashuruarit. Do i pranoni gabimet qe keni bere ne te shkuarën dhe do dini si te kërkoni falje. partneri do jete ne humor dhe do iu përgatisë edhe surpriza. Beqaret do kenë takime te papritura, por nga te cilat do iu rrahe zemra shume fort. Ne planin financiar do e keni te vështirë te hiqni dore nga shpenzimet dhe kjo mund t’iu sjelle probleme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje