E fundit/ Ngjarje e rëndë, shpërthen helikopteri në ishullin grek

Ndaje

Një helikopter me tre persona në bord ka shpërthyer në Greqi. Ngjarja ndodhi para pak minutash në ishullin Paros.

Mësohet se kanë nisur kërkimet për të parë nëse ka të mbijetuar. Brenda në bord ishin piloti grek dhe dy femra ruse.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje