Trafik i rënduar në aksin Vorë-Rinas

Ndaje

Një situatë aspak normale trafiku makinash është në këto momente në aksin rrugor Vorë – Rinas – Fushë- Krujë.

Në këta aks rrugor, radha e makinave është mbi 15 kilometra. Shkak për këtë trafik janë bërë punimet në Urën e Fushë-Krujës.

Ky segment rrugor shpesh herë bëhet objekt trafiku të rënduar të automjeteve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje