Horoskopi, 20 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Përfitoni nga ambienti i ngrohte qe kane krijuar yjet ne jetën tuaj ne çift dhe dashurojuni ashtu si e ndjeni. Mos mendoni për askënd tjetër. Beqaret nuk do kënaqen me takime qe do realizojnë dhe do mbeten serish vetëm. Mos kini shume pretendime sepse njerëz perfekte nuk ka. Financat do kenë goxha tronditje për shkak te shpenzimeve te pamenduara qe keni kryer.

Demi

Kultivojeni sa te mundni tolerancën sot ne jetën tuaj ne çift dhe do e shihni qe gjithçka do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret do fillojnë një histori te pastër dashurie me dike qe e njohin prej vitesh. E ardhmja juaj do jete edhe me e bukur. Qe financat mos jene problematike do ju duhet te kurseni tej mase dhe te merrni masa strikte.

Binjaket

Dite e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ndjenjat për partnerin do dini si t’i shprehni ne mënyrën me te mire te mundshme dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret do përballen me dilema te vështira. Do jene te shumte personat qe do kërkojnë te krijojnë një lidhje me ju. Ne planin financiar nuk duhet te ecni me sy mbyllur dhe te shpenzoni kuturu sepse do mbeteni pa para.

Gaforrja

Vazhdoni te tregoheni sa me te sinqerte me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe ai do ketë me tepër besim tek ju. Dita nuk do jete pasionante, por e qëndrueshme. Beqaret do kenë mundësi shume te mira për te filluar lidhje, por do ngurrojnë tej mase. Te gjitha përpjekjet qe keni bere për t’i stabilizuar financat do ju shpërblehen me ne fund. Do jeni te qete.

Luani

Pas disa ditëve jo shume te mira, sot do filloje një etape e re edhe me e bukur për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni te qete dhe do dashuroheni si ta ndieni. Beqaret nuk do i pranojnë propozimet qe do ju bëhen dhe do ndihen te vetmuar. Financat do jene gjate gjithë kohës te mbrojtura dhe nuk priten aspak vështirësi. Kryeni shpenzimet qe keni menduar.

Virgjeresha

Ne orët e para te ditës marrëdhënia ne çift nuk do jete ashtu si duhet, por qe nga mesdita gjerat do fillojnë te përmirësohen. Beqaret nuk duhet te dekurajohen nëse nuk e gjejnë as sot princin e tyre te kaltër, por te dalin e te argëtohen me miqtë. Financat për disa nuk do jene ne gjendjen me te mire kështu qe duhet bere kujdes. Shpenzimet e mëdha duhen anashkaluar.

Peshorja

Nëse nuk arrini dot te merreni vesh me atë qe keni ne krah atëherë me mire te qëndroni për pak kohe vetëm sot. Reflektoni dhe mendoni çfarë do bëni ne te ardhmen. Beqaret do jene te shpërqendruar dhe nuk do arrijnë dot te mendojnë për jetën sentimentale. Financat do jene te mira edhe pse do kryeni ndonjë investim apo transaksion me tepër.

Akrepi

Jeta ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Nuk do keni asgjë problem me partnerin përkundrazi te dy do jeni me te kuptueshëm dhe do i respektoni mendimet e njeri-tjetrit. Beqaret do flirtojnë tej mase me dike te cilin e kane pëlqyer prej kohesh. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe bëni kujdes me shpenzimet.

Shigjetari

Do jeni te gatshëm te bëni çdo lloj sakrifice gjate kësaj dite vetëm e vetëm qe jeta ne çift te ece ne rrugën e duhur. Do i zgjidhni problemet me mirëkuptim dhe tolerance. Beqaret do mendojnë me tepër për te ardhmen dhe do bëjnë çmos qe ta gjejnë personin e duhur. Situata financiare nuk do jete e shkëlqyer megjithatë me e mire se disa dite me pare.

Bricjapi

Qielli i dashurisë do pastrohet nga turbullirat gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin do filloje te ngrohet. Vazhdoni ne këtë rruge dhe do ia riktheni buzëqeshjen vetes dhe atij qe keni ne krah. Beqaret do jene me te hapur ndaj takimeve, por nuk do hedhin asnjë hap me tej. Te ardhurat do jene te qëndrueshme. Shlyeni sa me pare borxhet qe keni marre prej kohesh.

Ujori

Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve sot do e përforconi lidhjen tuaj ne çift dhe do kaloni momente te jashtëzakonshme. Shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret do jene sharmante dhe joshës. Te shumte do jene personat qe do mundohen t’iu bëjnë për vete, por vetëm njeri do iu emocionoje. Ne planin financiar nuk duhet te hidhni hapa te nxituara sepse do shkatërroni gjithçka.

Peshqit

Marrëdhënia ne çift do ftohet mjaft gjate kësaj dite. Nuk do bini aspak dakord me partnerin tuaj dhe mosmarrëveshjet do jene te shumta. Beqaret do e kenë mendjen diku tjetër dhe nuk do kenë as kohe te kërkojnë princin e tyre te kaltër. Sektori i financave do jete i qëndrueshëm, te paktën për te nuk do e vrisni shume mendjen.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje