Vlorë/ Aksident i rëndë,plagoset 10 vjeçari

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë automobilistik raportohet të ketë ndodhur mëngjes e ditës së sotme në aksin rrugor të Lungomares në Vlorë.

Një 35-vjeçar, shtetasi me iniciale T.T., banues në Vlorë, duke ngarë automjetin e tij tip “Audi” ka përplasur një djalë të mitur, shtetasin E.S., 10 vjeç.

I lënduari është dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin e Vlorës.

Policia ka shoqëruar menjëherë dretuesin e mjetit dhe po kryhen hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje