TRAGJIKE/ 45 vjeçari i ve flakën vetes,humb jetën

Ndaje

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Vlorë, ku një 45-vjeçar ka djegur veten brenda në banesë.

Sipas policisë mësohet se shtetasi me inicialet A.J 45 vjeç dyshohet se vuante nga sëmundje të shëndetit mendor.
Njoftimi i policisë:
Vlorë

Më datë 17.08.2019, rreth orës 03:30, në fshatin Fitore, Vlorë, shtetasi A.J, 45 vjeç, dyshohet se është vetëdjegur në banesë ku për pasojë ka humbur jetën.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas është vetëdjegur.
45 vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendorë dhe jetonte vetëm në banesë.

Grupi hetimorë po kryen hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje