Vasili: Zhan Zhak Ruso na e tregon në jemi në demokraci a diktaturë

Ndaje

Ish-deputeti Petrit Vasili ka shpjeguar situatën shqiptare me ane te nje shprehje te autorit të njohur Ruso.

Filozofi i madh francez Zhan Zhak Ruso na e ka treguar në mënyrë të kristaltë se çfarë është demokracia. Po sot në Shqipëri, a është demokraci kjo që kemi apo është diktaturë shkollëpaktësh?!”,-shkruan Vasili.

Ja dhe shprehja se ku bazohet:

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje