FOTO/Të ndarë prej vitesh, aman familjes e Dua Lipas nuk e harron ish-të dashurin e këngëtares

Ndaje

Edhe pse romanca e tyre ishte e shkurter, Ledri Vula vazhdon ende të mbajë shoqërinë me Dua Lipën. Madje, lidhja e shkurtër me Dua Lipën gjatë kohës kur ajo ende nuk kishte gjetur famën nuk po e pengon familjen e këngëtares që të jenë miq shumë të mirë me Ledri Vulën.

Familja e Duas po pushojnë në Ulqin, pushime këto ku po mungon këngëntarja, por ata po kalojnë kohë me reperin shumë të dashur nga fansat shqiptare.

Ata madje kanë postuar fotografi nga këto pushime, madje Ledri duke etiketuar babain e Duas, Dukagjinin e duke shkruar se po kalojnë kohë shumë të mirë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje