FOTO/Martohet këngëtari i njohur shqiptar, bondja serbo-kroate i rrëmben zemrën

Ndaje

Detajet nga ceremonia sekrete janë zbuluar dhe nga mediat. Tashmë dihet se Erik Lloshi dhe Romina, bjonda serbo-kroate, do t’i japin fund beqarisë. Këtë të shtunë do të zhvillohet ceremonia dhe dasma e shumëpritur e këngëtarit të njohur dhe partneres së tij prej disa vitesh.

Romina dhe Eriku do i japin fund beqarisë në 17 gusht në ambjentet e një kompleksi në periferi të Tiranës.Të ftuar në dasmë do të jenë shumë artistë, emra të njohur në fushën e muzikës dhe televizionit si dhe bashkëpunëtorët më të ngushtë të këngëtarit të njohur.

Blitz.al ka mësuar se Eriku dhe Romina ia kanë besuar ditën e tyre më të lumtur Aurela Gaçes. E ndërkohë që dasma është shumë pranë Eriku vazhdon të jetë i përqëndruar në punë. Aktualisht ai po performon tek “Maratona e Këngës” e cila shëtit në qytetet kryesore të Shqipërisë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje