LAJM I FUNDIT/Ndërron jetë një tjetër pushues në det

Ndaje

Një tjetër viktimë është shënuar së fundmi. Raportohet se një person ka nderruar jetë në det mëngjesin e kësaj të marte.

Ngjarja ka ndodhur në Spille, dhe sipas policisë viktima kishte pësuar arrest kardiak.

Kavajë/Informacion Paraprak

Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje