VIDEO/Basha flet me emra: Si po bën jetë luksi me lekët e shqiptarëve, baxhanaku dhe miqtë e Ramës

Ndaje

Lideri demokrat Lulzim Basha ka publikuar një video në profilin e tij ën Facebook, ku e akuzon kryeminsitrin Edi Rama për një jetë luksoze. Në statusin e tij Basha shkruan se Rama po ‘zhvat’ sipërmarrjet e vogla dhe se po jeton në kurriz të parave publike.

Gjithashtu në videon e publikuar, kryeopozitari rreshton akuzat ndaj Ramës për të cilin shprehet se ka ndërtuar zyrën e tij me anë të një tenderi fantazëm prej 3.2 milionë eurosh.

“Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri dhe Pasiguri për njerëzit. Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij.

a si harxhon miliona euro të shqiptarëve për lluksin e tij dhe kontrata “sekrete” për miqtë dhe familjarët e tij Hajduti Psiqik,”- shkruan Basha krahas videos.

Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri Padrejtësi dhe Pasiguri për njerëzit. Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij. Ja si harxhon miliona euro të shqiptarëve për lluksin e tij dhe kontrata "sekrete" për miqtë dhe familjarët e tij Hajduti Psiqik:

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 12 août 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje