‘Na pyesin a ke tv, vetë udhëtojnë me helikopter’, Denoncimi: Policëve të thjeshtë nuk u japin dietat

Ndaje

Një punonjës i Policisë së Shtetit ka denoncuar përbuzjen dhe diskriminimin që drejtuesit u bëjnë, duke mos u dhënë dietat e orëve jashtë punës.

Në denoncimin e punonjësit të policisë të bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha thuhet se ne formularë u kërkojnë dhe të deklarojnë nëse kanë televizor.

DENONCIMI I PLOTE

Gjeneral Hashashi dhe Narkodrejtor Ardi Balili nuk iu japin dietat policeve te thjeshte!

Ata e kane mendjen te tenderi prej 30 milione euro per unformat, per ta policet e thjeshte nuk ekzistojne. Turp!

Lexoni denoncimin e policit dixhital. sb

Pershendetje Doktor. Jam nje punonjes policie te lutem anonim por shiko cfare na kerkojn te plotesojm.Me formular na pyesin keni aop jo televizor, per vehte udhtojne me helikopter

Keta nuk jane mire kane 4 muaj pa na dhene djetat dhe pastaj thone a ke tv.te uroj gjithe te mirat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje