Rama i mbyll biznesin “mikut” të tij: Yllin e dua shumë, por men për her tjetër me kuponat

Ndaje

Kryeministri Edi Rama po bën çmos që aksioni i qeverisë ndaj informalitetit të duket sa më real. Së fundmi, ai nuk kursen as biznesmenët që pretendon se “i do shumë”.

Yllin e famshëm të Peshkut në Tiranë, e dua shumë se është punëtor i madh, po ligjin e dua edhe më shumë! Pranej Yllo, se t’kom ene katunarin tim anej nolt, men për her tjetër me kuponat ene mos e harro inglizin, që thotë “Dy gjona jon t’vdekme për robin n’demokraci, vdekja ene taksat”😉, shkruan Rama në FB duke njoftuar kështu se i ka bllokuar biznesin e njohur mikut të tij.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje