VIDEO/Tmerr në Vlorë, gruaja tenton të hidhet nga pallati, burri e kap dhe e shpëton

Ndaje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ndërsa pamjet janë bërë publike minutave të fundit. Një grua ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga pallati.

Newsbomb.al ka siguruar pamjet e rënda të ngjarjes, e cila ka ndodhur dy ditë më parë te lagjia ‘Orizi’. Siç shihet nga këto pamje te cilat publikohen për herë të parë, gruaja ka tentuar të hidhet nga ballkoni i pallatit ku jetonte, ndërsa ka qenë ndërhyrja e menjëhershme e burrit që i ka shpëtuar asaj jetën.

Fatmirësisht ai e ka kapur nga duart dhe e ka ngritur deri lart. Kjo ngjarje ka terrorizuar kalimtarët, ndërsa në video dëgjohen edhe ulërimat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje