Tiranë/ Grabitet pika e këmbimit valutor

Ndaje

Një pikë e këmbimit valutor është grabitur pasditen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pas një qendre tregtare në zonën e “Zogut të Zi”.

Sipas informacioneve të para mësohet se një person i armatosur me pistoletë ka kërcënuar punonjësit dhe është larguar duke marrë të gjitha paratë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje