VIDEO/Skena të nxehta në krevat me ish-banoren e Big Brother, këngëtari publikon këngën e re

Ndaje

“Sytë e tu” titullohet projekti i ri muzikor i Capital T, ndërsa për ti shkuar për shtat titullit ka zgjedhur dhe një vajzë joshëse me sy mjaft të bukur ngjyrë blu.

Nuk dihet nëse teksti lidhet me një histori në jetën e artistit apo jo. Ndërsa për klipin muzikor, Capitali ka zgjedhur Franceska Jacen, e cila u bë e njohur nga pjesëmarrja në Big Brother dhe më pas vijoi jetën si modele.

Të dy duken shumë të afërt në klip sa duket sikur ka kimi mes tyre, sidomos në skenën e krevatit. Si gjithmonë, për tekstin e këngës është kujdesur vetë artisti.

Kënga ka marrë disa mijëra klikime brenda 1 dite dhe pritet të jetë hiti i radhës nga Capital  T.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje