Mustafa rizgjidhet kryetar i LDK-së, vjen urimi i parë nga kryedemokrati

Kreu i Partisë Demokratikë Lulzim Basha ka uruar përmes një mesazhi në tëitter kreun e LDK-së Isa Mustafa, i zgjedhur për herë të tretë në këtë post.

Në emrin tim dhe të @pdshqiperi i uroj suksese bashkë me LDK në sfidat për zhvillimin ekonomik, forcimin e shtetit të Kosovës dhe integrimin euroatlantik të saj, shkruan Basha.

https://twitter.com/lulzimbasha_al/status/1157596020014014464

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje