FOTO/Ish-e dashura e Neymar hedh Lamborghinin në pishinë, modelja s*ksi fajëson takat

Ndaje

“Aksidenti” i saj qesharak ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave, perpos faktit që famën e mori që prej kohës kur ishte e lidhur me Neymar, futbollistin e njohur.

Modelja serbe Soraja Vucelic  ka postuar një video në Instagram, të momentit kur hedh në pishinë Lamborghinin.32 vjeçarja nuk ka arritur të mbajë frenat në kohë, teksa po ngiste një Lamborghini blu, me taka shumë të larta.

‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborghini përfundon në pishinë’ ka shkruar ajo në Instagramin e saj bashkangjitur videon.

Me sa duket ish e dashura e Neymar, që në të shkuarën ka punuar edhe për revistën Playboy, po realizonte një set fotografik në bordin e një pishinë në Canne, në Costa Azzurra, kur ndodhi aksidenti.

View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🤷‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje