Masakra në Durrës/ Gjendet makina e djegur, dyshohet e autorëve

0Shares
0

Një automjet i djegur është gjetur  në Porto Romano.

Automjeti  i djegur dyshohet të jetë i personave të cilët ekzekutuan ditën e sotme Feriz Bardhin.

Vrasja e Bardhit u krye ditën e sotme rreth orës 12:55 minuta në lagjen nr.18 pikërisht në Banesën ku viktima jetonte.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje